De behandelaren

De behandelaren van Liberein

Kiest u er voor om u te laten behandelen door één van onze specialisten, dan wordt u behandeld door één of meerdere van onze professionals. De behandelaar die u krijgt toegewezen is afhankelijk van uw klachten en waar u woont.

BIG-registratie

Voor bepaalde beroepen is het verplicht om een BIG-registratie te hebben. Waaronder een fysiotherapeut. Hiermee wordt de kwaliteit van zorg gewaarborgd.

Al onze fysiotherapeuten hebben een BIG-registratie en zijn op basis van hun registratienummer te vinden in het BIG-register.

Bewegingsagoog

Naam behandelaarBIG-registratieRegistratie Kwaliteitsregister
Linda Lantingnvtnvt

Diëtisten

Naam behandelaarBIG-registratieRegistratie Kwaliteitsregister
Anne Kamphuisnvt19912289889
Monique Geurtsenvt19905614089

Ergotherapeuten

Naam behandelaarBIG-registratieRegistratie Kwaliteitsregister
Anne Florijn-Rolandnvt29913715190
Bianka Lenderinknvt09902750290
Laura Beerninknvt29102887390
Manon ScheffernvtGeen KRP
Nienke de HaannvtGeen KRP
Tamara v.d. Griendtnvt9901597490
Marlieke de Grootnvt29103046590
Luuk v.d. MeernvtGeen KRP
Inge Middelkampnvt29103061390
Melisse Beunknvt29912139590

Fysiotherapeuten

Naam behandelaarBIG-registratieRegistratie Kwaliteitsregister
Annewil Degeling09913155104414161
Jogé Reiling69920864504423251
Karin Kloppenburg69048461904446703
Leonard Dost59033491604308666
Lonneke Olmer8904467590448206
Marieke Radewijk39913541404447045
Marleen Kleizen39911361004327147
Marloes Siemerink29058809304447137
Michelle Geerdink29923795104442496
Mireille Kruse19052912904306719
Mirjam Woerd-ter Schure5903498430478872
Rochelle Sueters39924042504444436
Sabrina Cedda09920044904413984
Sabrina Oosting7906661410464215
Ryan Hendricks39921847104431528
Jeanine Platenkamp39926333604443308

Psychologen

Naam behandelaarBIG-registratieRegistratie Kwaliteitsregister
Jojanneke Lodeweges-KortenvtGeen NIP
Jacqueline Oelerich-Franke89916863225Geen NIP
Sander Eshuisnvt221662
Eroïca Stoelinganvt139154
Jonathan BosnvtGeen NIP
Kelly Hassingnvt
Nienke SmidtnvtGeen NIP
Ellen Boelensnvt28350

Doorverwijzing

Bent u een huisarts of andere doorverwijzer en wilt u uw patiënt/cliënt doorverwijzen naar een van onze behandelaren? Wij geven de voorkeur aan verwijzing via ZorgDomein

Zo houden wij het voor alle betrokkenen eenvoudig en efficiënt.