Wegwerkzaamheden bij locatie Bruggerbosch

08 sep 2017

Op dinsdag 12 september a.s. vinden er, voor de ingang bij locatie Bruggerbosch, wegwerkzaamheden plaats.

De gemeente heeft opdracht gegeven om de oprit van de invalsweg naar de Gronausestraat te asfalteren (zie afbeelding). Hierdoor is deze oprit tijdelijk afgesloten waardoor automobilisten, bij het verlaten van het terrein, gebruik dienen te maken van de toegang voor leveranciers aan de achterzijde van het gebouw (kant van het winkelcentrum).

De invalsweg blijft gewoon open. Hierdoor blijft Bruggerbosch wel toegankelijk vanaf de Gronausestraat (afslag bij Mr. Pancake).

De werkzaamheden starten om 7:00 uur en zullen naar verwachting op dezelfde dag worden afgerond. Bij zeer slecht weer kunnen de werkzaamheden worden uitgesteld. Zodra de oprit naar de Gronausestraat weer toegankelijk is, wordt dit gecommuniceerd.

 

Terug naar overzicht

Deel dit item